we help

Pomáhat můžeme mnoha způsoby - a vždy se nám to vrátí. Záleží jen a pouze na Tobě JAK, KDY a jak MOC. We help!

číslo účtu: 2200492563/2010
poznámka pro příjemce: DAR nebo COFFEE

Modrá víla

we help - pomáháme

Modrá víla, je můj vlastní charitativní program, který jsem založil již před mnoha lety a to z důvodu, že jsem se bohužel osobně přesvědčil o tom, že drtivá většina charit darované prostředky zneužívá pro vlastní obohacení.

Mnoho let se snažím vracet pomoc a dobro, které se mi dostalo, když jsem procházel rakovinou kostní dřeně. Tehdy mi hodně lidí pomohlo. Jak psychicky, fyzicky tak finančně.

Nejsem sice fyzicky úplně zdravý, ale díky pomoci jsem se dostal do stádia, kdy jsem se mohl vrátit zpět do života a začít vydělávat. Od té doby dávám 20% svých veškerých výdělků na pomoc pro nemocné nebo tam, kde je to aktuálně potřeba.

Budu moc rád, pokud se přidáš i Ty - společně můžeme pomáhat mnohem víc a mnohem lépe! We help.

Aktuálně můžeme pomoci zde

Libuše Sýkorová

narozena 25.2.1949

liba.sykorova@email.cz 

Zažil jsi někdy totální beznaděj a zoufalství? Já ano, a právě proto se umím vcítit do toho, co právě prožívá Libuška. Stala se obětí jednoho podvodníka, který si na základě podvodně uzavřené smlouvy, za ni a za mnoho dalších poškozených, vyřídil půjčku a Libuška nyní prohrála nejen soud, ale dokonce i svůj byt a střechu nad hlavou.

Má exekučně zablokované účty a během krátké doby má buď opustit svůj byt, nebo musí sehnat peníze pro jeho vyplacení.

Libušku můžeš podpořit dvěma způsoby:
1) Můžeš se zapojit do projektu OnlinePříjem a přidat se do jejího týmu, a ona tak díky tvé registraci a spolupráci získá podporu a také finanční prostředky. A tebe to v tomto případě nebude stát ani korunu!

2) Nebo můžeš Libušce finančně pomoci Ty sám. Počítá se jakákoliv částka. A já věřím, že společně se nám podaří její byt zachránit, a nebo ji alespoň pomůžeme překlenout tuto strašnou dobu.

Můžeš mi zavolat a já ti o případu Libušky řeknu víc a řeknu ti, jakým způsobem jí případně předat peníze. +420 778 015 774

Pan Roman Kolomý nar. 23.4.1976, podvedl a vylákal na sedmi lidech (jedním z nich je i Libuška Sýkorová) zástavu v podobě jejich bytů a nemovitostí. Libuška tak nyní bance dluží částku 1.800.000 Kč + 400.000 Kč úroky a poplatky.
Celkem tedy 2.200.000 Kč, které pokud bance nezaplatí, tak přijde o veškerý svůj majetek.

Jednou z možností, kterou by Libuška uvítala, je i to, že by někdo její byt vykoupil a ona mu jej postupně splácela.