cs

LISREC Technology s.r.o.

Krátké vysvětlení a představení projektu Lisrec.

Pokud nemáte volný kapitál a nemůžete si dovolit investovat desetitisíce či statisíce, pak moje osobní doporučení k poměru cena/výhody je ideální investice ve výši 2.875 Kč za tuto cenu si člověk zakoupí 15000 tokenů ...ale investovat můžete libovolnou sumu dokonce již od cca 500 Kč.

Takže o čem to vlastně je?

Zapomeňte na akcie nebo podílové listy či dluhopisy. Nákupem tokenů si člověk kupuje skutečný digitální podíl ve firmě! Je to mnohem jistější a mnohem mnohem zajímavější, než jakékoliv papírové dlužné úpisy. Nákupem tokenů si tedy člověk kupuje a stává se spoluinvestorem a podílníkem v celé firmě Lisrec.

Co firma Lisrec dělá?

Jak můžete vidět v úvodním videu, firma přichází na trh s průlomovou technologií a zabývá se likvidací plastového odpadu a výrobou hi-tech technologie pro 21-22.stolení. Tedy výrobou velmi levného odolného a nezávadného materiálu pro výstavbu RD domů, garáží a menších staveb jako jsou dílny či školky a pod.

Ať žije Lego systém:

Ve velmi krátké době spustí Lisrec výrobu Lego stavebnice ve velikosti 1:10 ...z této stavebnice si klienti postaví reálnou a skutečnou zmenšeninu svého domu, dle svých představ. Není to ale žádná hračka. Je to reálná maketa domu jen 10 krát zmenšená.

Právě tyto stavebnice budou předmětem byznysu a prodeje. A bude to hodně zajímavý byznys, díky kterému si obchodní zástupci vydělají na celý skutečný dům. Nicméně prodávat tuto LEGO stavebnici není podmínkou!!!

Nicméně je dobré mít jak tokeny a být spolumajitelem firmy, tak i obchodním zástupcem. A proto tě nyní zvu do svého investičně obchodního týmu, kde získáš maximální podporu z mé strany.

Musím dělat MLM nebo prodávat stavebnici?

Nemusíš!!! Výhodou je, že i když nebudeš tuto stavebnici prodávat, tak díky své investici do Lisrec a tokenů, jsi spolupartnerem a budeš mít v budoucnu hodně zajímavé dividendy z prodeje a práce ostatních členů.

Malá teoretická kalkulace:

Nyní je startovní cena cca 0,019 Kč za token ... jakmile firma zahájí výrobu a prodej LEGO stavebnice, předpokládám že se cena za token začne zvedat na nejméně 2 Kč/token a jakmile firma začne vyrábět reálné celé domy, bude cena rok za rokem stoupat možná až na několika set či tisíci korunovou hodnotu. (tak jako kdysi stoupala cena u Bitcoinu).

Tedy já mám nyní koupeno 15 000 tokenů za 2.875 Kč ...za nějaký čas bude jejich hodnota minimálně 2 Kč ...tedy hodnota mých tokenů bude nejméně 30.000 Kč ...tokeny pak může člověk odprodávat nebo si je nechá a firma mu bude vyplácet podíly z firmy = dividendy.

Téměř nulové investice za výstavbu domu:

A pak je zde další možnost ...až firma spustí výrobu stavebnice, zapojím se do distribuce a prodeje. Za prodej této stavebnice si vydělám na celý dům a nebude mě to stát ani korunu navíc.

Já například žiju v Keni v Africe. A nečekám až firma začne vyrábět, ale pro firmu zde už nyní zajišťuji pozemky pro stavbu fabriky, kde se LEGO sytém bude vyrábět. Protože vím, že jen v Africe se prodá minimálně 1 000 000 kusů této stavebnice. Takže jen z těchto příjmů bude firma vyplácet hodně zajímavé dividenda pro držitele tokenů.

Čím více tokenů tedy člověk nyní na startu nakoupí, tím větší podíl ze zisku bude v budoucnu mít.

Jak nakoupit tokeny a stát se partnerem?

Přihláška do Lisrec platná od 01.01.2022 - stačí kliknout na tento text!

Postup vyplnění přihlášky:

Do přihlášky napiš své PŘÍJMENÍ a JMÉNO,  E-MAIL a jako sponzora uveď mě (Schuska Petr) ...pokud platíš penězi a nemáš k dispozici vlastní krypto peněženku, tak do všech kolonek zadej číslo NULA (0). A do kolonky platby v Kč uveď například tuto částku: 2300 Kč + 575 Kč = 2875 Kč (samozřejmě můžeš investovat jakoukoliv jinou částku-toto je příklad pro nákup 15 000 tokenů). Aby věděli že chceš jak technické tak bezpečností tokeny. Oni už budou vědět.

Následně ti na E-mail přijde poděkování a potvrzení registrace a pokyn jak a kam převést peníze. Vážně snadné, a především je to projekt, který dává smysl a zajistí ti budoucnost.