O mně

Dovol, abych se úvodem představil.

Jmenuji se Petr Schuska a je mi 41 let. Můj život by nebyl ničím výjimečným a zvláštním, nebýt toho, co se mi stalo. 

A právě naše životní příběhy a zkušenosti nás odlišují a činí z nás unikátní bytosti. Někteří se ze svých chyb a zkušeností nic nenaučí a nechají se zlomit. Ti druzí, ti v tom hledají cestu, poznání a možnost se zlepšovat. 


A já chci patřit do této druhé skupiny!

Můj zlom v životě nastal v únoru roku 2011, kdy jsem onemocněl rakovinou kostní dřeně s označením MDS myelodysplastický syndrom tipu RCMD. Snadnější překlad zní: NEVYLÉČITELNÁ RAKOVINA KOSTNÍ DŘENĚ. 

Lékaři mi tehdy řekli, že vzhledem k tomu, že mám i silný zánět srdce, nepřežiji déle než pár dnů, maximálně pár týdnů. Zdrcující informací byl fakt, že se jedná o nevyléčitelnou nemoc a že pacienti s touto diagnózou se dožívají jen několika týdnů maximálně pár měsíců.

Je zajímavé, že místo toho, abych se lékařů zeptal kolik mám ještě času, tak jsem se jich neustále ptal, co se s tím dá dělat a jak tuto nemoc alespoň potlačit a prodloužit si život. Závěr lékařů ale byl, že umřít můžu kdykoliv. 

Respektive byli překvapeni, že ještě žiji. Protože člověka s tak nízkými hodnotami krevních složek ještě neviděli. WBC: 1.8 ; RBC: 1.50 ; HBG: 5.8 (WBC - bílé krvinky, RBC - červené krvinky a HGB - hemoglobin)

Možná tě zajímá, co moje nemoc znamená v praxi?
MDS způsobuje zmatení bílých krvinek, které začnou napadat krvinky červené. Tedy místo toho, aby bílé krvinky chránili a zabíjeli infekci, parazity nebo plísně v krvi, tak se infikují a začnou se spolupodílet na likvidaci zdravých buněk a orgánů. V některých případech toto řádění bílých krvinek může přerůst až v akutní leukémii.

Jenže mé onemocnění MDS tipu RCMD, je trochu komplikovanější.
Protože příčinou infekce není "otrava" krve v krevním řečišti (žílách a orgánech) ale problém je přímo v kostní dřeni - tedy v místě, kde se rodí a produkuje nová krev. Ta způsobuje, že červené krvinky se produkují neuvěřitelnou rychlostí, ale 99% všech červených krvinek je zároveň nemocných a tudíž odmítají pracovat a roznášet kyslík.

Vlastně bych to mohl přirovnat ke stavbě domu. Na staveniště přijde mnohem více dělníků, než by bylo zapotřebí, ale drtivé většině z nich se prostě nechce makat. K čemu ti pak tito dělníci jsou? Člověk by řekl že k ničemu. Ale v tomto případě je to mnohem horší. Protože tito líní a navíc nemocní dělníci brání v práci těm pár zbývajícím dělníkům, kteří ještě pracovat chtějí.

Tím je tedy způsobeno to, že svaly a orgány přestávají dostávat potřebnou výživu a kyslík. Orgány a svaly přestávají postupně pracovat, slábnou a odumírají. To vše s sebou nese a je doprovázeno obrovskými bolestmi, křečemi, krvácením, únavou, rizikem infarktu nebo embolie. Navíc neprokysličení orgánů přináší dopad i na pohyb a běžnou činnost člověka. To znamená, že oproti zdravému člověku bys měl o více jak 65% sníženou pohyblivost a sílu.

Protože lékaři nebyli schopni pro mě nic udělat, rozhodl jsem se hledat alternativní léčbu a pomoc kdekoliv jinde. A teď už je snad jasné, že jsem ji našel.

V té době jsem denně prodělával i pět svalových záchvatů a měl jsem neustále vysoké horečky a silné bolesti. Kvůli nasazeným lékům, jako je Prednison, jsem se také čím dál více zavodňoval až jsem vážil přes 98 Kg. Chůze nebo jít se sám umýt a osprchovat, to bylo v mém případě nadlidský výkon. Často se mi stávalo, že jsem ve sprše omdlel. Byl jsem tak slabý, že jsem nebyl schopen ani zvednout ruce nad hlavu. Za pomocí berlí a opory mé ženy, jsem byl schopen ujít maximálně 15 metrů denně. Pohyb po bytě jsem zvládal jen tak, že jsem doslova lozil po všech čtyřech.

To vše se ale změnilo!
28. 02. 2021 to bude již deset let, co jsem onemocněl touto nemocí. Více jak devět let od chvíle, kdy mi lékaři řekli, že mám jen pár dnů nebo týdnů života. Mé výsledky krve ale nyní hovoří za vše: WBC: 4.50 ; RBC: 4.73 ; HBG: 149 - tedy hodnoty krve odpovídající zdravému člověku.

Ano. Našel jsem způsob, jak bojovat s rakovinou a nejen s rakovinou, ale také s CUKROVKOU, DIABETEM, ONKOLOGICKÝMI PROBLÉMY, LUPÉNKOU, EKZÉMY, ZÁNĚTY, PARADENTÓZOU a dalšími a dalšími civilizačními onemocněními. Prostě jsem našel způsob, cestu a řešení, jak každému pacientovi zachránit, nebo alespoň prodloužit a zkvalitnit život. 

Tou cestou a tím "zázrakem", je syntetizovaný ALAPTID, tělu vlastní aminokyselina, bez jakýchkoliv vedlejších účinků a kontraindikací. Je to přirozená a tělu vlastní látka, která je základním zdrojem imunitního systému, schopná vyživit a opravit samotnou buňku na úrovni DNA a RNA.

Díky různým postupům, procedurám v kombinaci s ověřenými produkty, mohu své tělo neustále čistit a opravovat jej řízenou a kontrolovanou detoxikací, kterou na sobě musím neustále každý den, týden a měsíc co měsíc aplikovat. Protože moje krev a buňky se neustále zanášejí a stávají se toxickými. 

Narovinu přiznávám, že mé postupy, bohužel, nejsou lékařsky uznány a nedotuje je žádná pojišťovna. A to i přes veškeré nepopiratelné výsledky. A proto si na svou léčbu musím každý měsíc vydělat. Jenže jediné co fyzicky zvládnu, je pracovat z domu. Díky tomu všemu se dokáži vcítit do finančních problémů mých klientů.

Naštěstí jsem měl kolem sebe dost lidí, kteří mi strašně moc pomáhali a pomáhají. Díky jejich péči, zájmu i lásce, jsem se nakonec dokázal znovu postavit na vlastní nohy ...a to jak fyzicky, tak i  psychicky a především i finančně. A úplně stejně chci pomoci teď i já Tobě!

Od té doby, kdy jsem mohl opět začít pracovat a komunikovat, jsem byl vděčný za každou práci, která se dala dělat a vykonávat z domu. O to víc jsem nyní nadšený, když se s tebou můžu podělit o mé zkušenosti a pomáhat dalším lidem, aby i oni mohli vydělávat a pracovat z domu.

Proto stále hledám další lidi se zájmem o spolupráci. Se snahou pomáhat druhým. A nejen těm nemocným, ale všem, kteří touží po lepší změně. Kteří chtějí ve svém životě něco dokázat a zároveň dělat něco, co má smysl a hodnotu a bez sebe menšího pocitu viny, že někoho poškodili. Proto ti chci nabídnout, aby jsi prošel mým kurzem Efektivní komunikace, a spolupracoval se mnou.