O mně

Dovol, abych se úvodem představil.

Jmenuji se Petr Schuska a je mi 42 let. Můj život by nebyl ničím výjimečným a zvláštním, nebýt toho, co se mi stalo. 

A právě naše životní příběhy a zkušenosti nás odlišují a činí z nás unikátní bytosti. Někteří se ze svých zkušeností nic nenaučí a nechají se zlomit. Ti druzí, ti v tom hledají cestu, poznání a možnost se zlepšovat a rozvíjet. 


A já chci patřit do této druhé skupiny. A co ty?

Abych byl upřímný a zároveň ukázal, že výše uvedená slova myslím vážně, musíš vědět a pochopit, že jsem nikdy neměl moc na růžích ustláno a pokud jsem něco chtěl, tak jsem si za tím musel jít a to doslova přes obří překážky a nástrahy. A to od lidí, od kterých by člověk spíše očekával podporu a pomoc.

Následkem těchto událostí a dlouhodobého vyčerpání, jsem nakonec i zdravotně zkolaboval, až přišel finální zlom, kdy jsem v únoru roku 2011 onemocněl rakovinou kostní dřeně s označením MDS myelodysplastický syndrom tipu RCMD. Snadnější překlad zní: NEVYLÉČITELNÁ RAKOVINA KOSTNÍ DŘENĚ. 

Lékaři mi tehdy řekli, že vzhledem k tomu, že mám i silný zánět srdce, nepřežiji déle než pár dnů, maximálně pár týdnů. Zdrcující informací byl fakt, že se jedná o nevyléčitelnou nemoc a že pacienti s touto diagnózou se dožívají jen několika týdnů maximálně pár měsíců.

Je zajímavé, že místo toho, abych se lékařů zeptal kolik mám ještě času, tak jsem se jich neustále ptal, co se s tím dá dělat a jak tuto nemoc alespoň potlačit a prodloužit si život. Závěr lékařů ale byl, že umřít můžu kdykoliv. 

Respektive byli překvapeni, že ještě žiji. Protože člověka s tak nízkými hodnotami krevních složek ještě neviděli. WBC: 1.8 ; RBC: 1.50 ; HBG: 5.8 (WBC - bílé krvinky, RBC - červené krvinky a HGB - hemoglobin)

Možná tě zajímá, co moje nemoc znamená v praxi?
MDS způsobuje zmatení bílých krvinek, které začnou napadat krvinky červené. Tedy místo toho, aby bílé krvinky chránili a zabíjeli infekci, parazity nebo plísně v krvi, tak se infikují a začnou se spolupodílet na likvidaci zdravých buněk a orgánů. V některých případech toto řádění bílých krvinek může přerůst až v akutní leukémii.

Jenže mé onemocnění MDS tipu RCMD, je trochu komplikovanější.
Protože příčinou infekce není "otrava" krve v krevním řečišti (žílách a orgánech) ale problém je přímo v kostní dřeni - tedy v místě, kde se rodí a produkuje nová krev. Ta způsobuje, že červené krvinky se produkují neuvěřitelnou rychlostí, ale 99% všech červených krvinek je zároveň nemocných a tudíž odmítají pracovat a roznášet kyslík.

Vlastně bych to mohl přirovnat ke stavbě domu. Na staveniště přijde mnohem více dělníků, než by bylo zapotřebí, ale drtivé většině z nich se prostě nechce makat. K čemu ti pak tito dělníci jsou? Člověk by řekl že k ničemu. Ale v tomto případě je to mnohem horší. Protože tito líní a navíc nemocní dělníci brání v práci těm pár zbývajícím dělníkům, kteří ještě pracovat chtějí.

Tím je tedy způsobeno to, že svaly a orgány přestávají dostávat potřebnou výživu a kyslík. Orgány a svaly přestávají postupně pracovat, slábnou a odumírají. To vše s sebou nese a je doprovázeno obrovskými bolestmi, křečemi, krvácením, únavou, rizikem infarktu nebo embolie. Navíc neprokysličení orgánů přináší dopad i na pohyb a běžnou činnost člověka. To znamená, že oproti zdravému člověku bys měl o více jak 65% sníženou pohyblivost a sílu.

Protože lékaři nebyli schopni pro mě nic udělat, rozhodl jsem se hledat alternativní léčbu a pomoc kdekoliv jinde. A teď už je snad jasné, že jsem ji našel.

V té době jsem denně prodělával i pět svalových záchvatů a měl jsem neustále vysoké horečky a silné bolesti. Kvůli nasazeným lékům, jako je Prednison, jsem se také čím dál více zavodňoval až jsem vážil přes 98 Kg. Chůze nebo jít se sám umýt a osprchovat, to bylo v mém případě nadlidský výkon. Často se mi stávalo, že jsem ve sprše omdlel. Byl jsem tak slabý, že jsem nebyl schopen ani zvednout ruce nad hlavu. Za pomocí berlí a opory mé ženy, jsem byl schopen ujít maximálně 15 metrů denně. Pohyb po bytě jsem zvládal jen tak, že jsem doslova lozil po všech čtyřech.

To vše se ale změnilo!
28. 02. 2022 to bude již jedenáct let, co jsem onemocněl touto nemocí. Více jak devět let od chvíle, kdy mi lékaři řekli, že mám jen pár dnů nebo týdnů života. Mé výsledky krve ale nyní hovoří za vše: WBC: 4.50 ; RBC: 4.73 ; HBG: 149 - tedy hodnoty krve odpovídající zdravému člověku.

Ano. Našel jsem způsob, jak bojovat s rakovinou a nejen s rakovinou, ale také s CUKROVKOU, DIABETEM, ONKOLOGICKÝMI PROBLÉMY, LUPÉNKOU, EKZÉMY, ZÁNĚTY, PARADENTÓZOU a dalšími a dalšími civilizačními onemocněními. Prostě jsem našel způsob, cestu a řešení, jak každému pacientovi zachránit, nebo alespoň prodloužit a zkvalitnit život. 

Tou cestou a tím "zázrakem", je změna životního stylu, správný pitný režim, bylinky a alternativní léčba a především syntetizovaný ALAPTID, tělu vlastní aminokyselina, která bez jakýchkoliv vedlejších účinků a kontraindikací regeneruje lidské tělo a orgány. Je to přirozená a tělu vlastní látka, která je základním zdrojem imunitního systému, schopná vyživit a opravit samotnou buňku na úrovni DNA a RNA.

Je to něco, co musíš zažít a vyzkoušet na vlastní kůži. To můžeš udělat pomocí registrace do mého týmu Alagenex. Ale ať už se rozhodneš registrovat se do kteréhokoliv z projektů, které aktivně dělám, můžeš si být jistý tím, že veškeré získané a vydělané peníze, které obdržím, používám pro financování a pomoc dětem zde v Africe, kde dlouhodobě bydlím a žiju.