Můj KURZ

Efektivní a úspěšná komunikace nejen na Facebooku.

Tento kurz jsem připravil na základě mých mnohaletých zkušeností v odvětví přímého prodeje. Vše, co tě v tomto kurzu naučím a co ti řeknu, je čistá PRAXE. Osobně jsem si vše otestoval, vyzkoušel a navíc i otestoval v několika MLM projektech s rozličnými produkty, ve kterých jsem vždy dosáhl vysokých kariérních pozic a patřím tam mezi 5% úspěšných TOP lídrů.

Tedy moje technika a návody 100% fungují. A to pro jakýkoliv druh MLM podnikání či byznysu.

Výsledky hovoří jasně. 
Dodržování mého systému garantuje 20% úspěšnost a to jak při komunikaci, tak i v následném dosledování. Naučím tě, jak správně a efektivně oslovit klienty. Jak rozpoznat, který klient je vhodný ke spolupráce a je tedy dobré se mu více věnovat, a který je spíše koncovým zákazníkem. Naučíš se základy typologie, psychologie, verbální a neverbální komunikaci a získáš mnoho mých publikací a studijních materiálů, které jsem vypracoval.

To podstatné co tě ale naučím, je jak vést a pracovat s týmem. Ukážu ti, jak se stát dobrým a schopným lídrem a vytvořit si tak doživotní pasivní příjem. I toto jsem si osobně vyzkoušel a ověřil. Již mnoha členům mého týmu jsem totiž pomohl k dosažení jejich kariérních úspěchů a vytvoření slušného příjmu.

Můj tým má aktuálně více jak 320 členů. Mám 70 schopných a samostatně pracujících obchodních partnerů, kteří již vedou své týmy. A jedenáct partnerů na vyšších manažerských pozicích. A věřím, že s mojí pomocí zde budeš během několika měsíců i ty.

Každý, kdo projde mým kurzem, má vysokou šanci se stát a patřit mezi 5% úspěšných.

Kurz je určen:
Těm, kteří chtějí pracovat z domu a stát se úspěšnými. 

Co je třeba znát:
Je nutné mít alespoň základní vědomosti a znalosti práce s PC, Wordem a Internetem. 

Co se naučíš:
Základy a metody psychologie prodeje a typologie a rozdělení lidí do čtyř základních skupin, a jak co nejlépe danou skupinu oslovit. Naučíš se technické věci, a získáš rady a materiály s návody, jak správně komunikovat a jak ovládat a používat: FACEBOOK, MESSENGER, editor CANVA a podobně. Také se naučíš vytvářet a publikovat na Facebooku animované a foto PŘÍSPĚVKY a PŘÍBĚHY. Získáš své animované a dabované prezentační video s tvojí vizitkou na konci. A dozvíš se vše o přímém prodeji, komunikaci a dosledování. 

Co kurzem získáš:
Sebevědomí a přehled. A při uplatnění všeho, co se naučíš, i dosažení vysokých kariérních pozic v byznysu, který dělám i já, a ve kterém tě povedu a kde si vytvoříš pravidelný a stále narůstající pasivní příjem. A především získáš přednostní a maximální podporu, rady a spolupráci z mojí strany.

Jak kurz probíhá:
Kurz probíhá formou video lekcí a on-line teoretické výuky přes ZOOM. Jednotlivé lekce mají jednu vyučovací hodinu, s následnou praktickou částí a nastavením tvé grafiky a inzerce.

Cena kurzu:
Kurz stojí 400 EUR.
Nebo je možné jej získat ZDARMA, pokud se zapojíš do obchodní spolupráce v projektu, ve kterém si zároveň vyzkoušíš všechny získané teoretické informace a zkušenosti. A tak nejen že budeš mít můj kurz ZDARMA, ale ještě i vyděláš hodně zajímavé peníze. Projektem, se navíc můžeš velice úspěšně živit - stejně jako já.