Informace o kávě a Klubu

28.04.2021

Úvod do světa FreeCoffee

Jsem velice rád, že se zajímáš o kávu. Napadlo tě někdy, jaké by to bylo, mít možnost kávu nejen "zdarma" pít, ale ještě si díky ní i vydělávat hodně zajímavé a slušné peníze?

Já osobně jsem vyučen v oboru gastronomie. Mám řadu certifikátů, diplomů a ocenění za absolvování specializovaných odborných kurzů a soutěží, z nichž jsem řadu vyhrál. A to například v odvětví přípravy studené kuchyně, cheff master pizza, nebo také odborný kurz baristiky, což je obor přípravy a degustace kávy. 

Přiznám se, že na základě získaných informací o původu a způsobech přípravy kávy, jsem podlehl jejímu kouzlu a začal jsem se tomuto odvětví v rámci svého koníčku hodně věnovat. Dokonce jsem si otevřel a nějaký čas před corona krizí provozoval vlastní kavárnu a cukrárnu. 

Také jsem si pořídil řadu vybavení pro přípravu kávy, ale také pro její pražení a mletí. Začal jsem si kávy sám míchat a kombinovat, abych si tak ještě více vychutnal všechny její variace chutí, vůní, tříslovin, olejů a jiných typických a nezaměnitelných chutí, které jsou značně rozlišné, podle toho, z jaké země, oblasti, plantáže či druhu kávovníku káva pochází. Navíc chuť kávy ovlivňuje nejen tyto uvedené parametry, ale také samotný způsob její přípravy. A těch je opravdu mnoho a dá se s nimi krásně vyhrát a zároveň si přípravu zpestřit a užít.

Díky všemu tomu výše uvedenému, má připravená káva stovky různých variant a kombinací. Jen velice málo lidí například ví to, že káva se dá degustovat a rozpoznávat její chutě, tóny a variace, ...úplně stejně, jako například kvalitní víno.

Asi tedy chápeš, že kávu miluji a rád si ji vychutnávám a degustuji. Proto jsem se rozhodl obklopit se lidmi, kteří milují kávu a chtějí se o ní dozvědět co nejvíc a o své zážitky se s druhými dělit a povídat si o ní. A bude-li to možné, tak se i osobně scházet a kávu společně popíjet a zkoušet a učit se připravovat si ji mnoha různými způsoby.

Jak by se ti tedy líbilo patřit do takového Kávového klubu a díky spolupráci mít možnost popíjet, degustovat a vychutnávat si každý měsíc malé 250 gramové a nebo velké 500 gramové balení té nejdražší, nejkvalitnější a nejluxusnější Etiopské, Bolívijské, Kubánské a Salvádorské kávy, kterou jsem měl tu čest a možnost získat, ochutnat a vyzkoušet. A kterou bych ti tedy také rád doporučil.

Jak tedy Kávový klub FreeCoffee funguje:

Rozhodně ti doporučím stáhnout si VOP podmínky našeho klubu, kde máš vše polopaticky vysvětleno. Ale rád ti to krátce vysvětlím i zde.

Členství se předplácí vždy na následující měsíc dopředu. Tedy pokud zaplatíš 100 Kč v lednu, předplácíš si tím měsíc únor. Pokud zaplatíš členství v únoru, předplácíš si březen. Atd. Členství nelze hradit zpětně. Proto si vždy pohlídej, abys měl zaplaceno včas, vždy do konce měsíce. Ideálním datem pro nastavení trvalého příkazu je 20. dne daného kalendářního měsíce. Jako Var.Symbol budeš používat vždy své číslo mobilního telefonu. 

A co tedy získáš členstvím v Kávovém klubu FreeCoffee?

Členské výhody:

Zásadní informací je samotný důvod, proč jsem tento projekt spustil. Takže prvním důvodem je to, že veškerý vytvořený zisk odchází na podporu mého projektu POHLEDNICE pro AFRIKU. A druhým, neméně důležitým důvodem je to, že si přeji, abys měl možnost a přístup k těm nejlepším kávám z celého světa, a nemusel jsi za ně platit tak vysoké ceny. A pokud budeš chtít, tak si dokonce tímto projektem, můžeš i docela slušně vydělávat.  Chceš vědět jak a co dělat, abys v tomto projektu vydělával? Tak si podívej do naší sekce - Marketing & Káva.

Po zaplacení měsíčního členství si tak budeš moci objednat a zakoupit libovolné množství naší nabízené klubové kávy. Ale pouze za její původní plnou vysokou cenu nebo díky spolupráci máš možnost:

 • Pokud se zapojíš do klubové spolupráce, a ty sám přivedeš do našeho klubu 5 nových členů, tak každý měsíc získáš ZDARMA malé, 250g balení naší kávy, dle tvého výběru.
 • Pokud ale do našeho klubu ty sám přivedeš 7 nových členů, tak každý měsíc získáš ZDARMA velké, 500g balení naší kávy, dle tvého vlastního výběru.
 • Budeš mít přístup k informacím a mým prezentačním a propagačním materiálům.
 • Také se budeš moci účastnit webinářů a videí, které jsem natočil a které budu vysílat.

A jaké kávy máme v nabídce?

 1. SALVADOR APANECA - Čistá jedno druhová ARABICA. To je exkluzivní Salvadorská káva. Je výjimečně aromatická, vyvážená s mírně hořkou chutí. V šálku nalezneš chuť a vůni po ostružinách, tropickém ovoci, a také nugátové a rumové tóny. To vše díky půdě, jejímu hnojení a především způsobu zpracování.
  Tato káva se zpracovává naturální metodou, to znamená, že se zrna suší i s dužinou. Díky tomu kávová zrna absorbují část sladkosti z dužiny a tím je unikátní a výjimečná.

  Prodejní cena: 450 Kč za malé 250g balení nebo 650 Kč za velké 500g balení. 

 2. A2 DUO - Jedná se o výbornou směs dvou káv druhu ARABICA v poměru 50/50. Ve vůni je káva příjemně ovocná a svěží. V šálku můžeš cítit a nalézt chutě a tóny připomínající karamel a kouřové tóny luxusního tabáku, které dlouho a postupně doznívají v tóny hořké čokolády.
  Kávu doporučuji pít velice pomalu. Ty hlavní tóny totiž vyznívají až při jejím postupném chladnutí okolo 50 stupních celsia. 

  Prodejní cena: 450Kč za malé 250g balení nebo 650 Kč za velké 500g balení. 

 3. PARETO - Jedná se o výtečnou směs v poměru 80% ARABICA & 20% ROBUSTA.
  Unikátnost této kávy spočívá již před její přípravou a to přímo v pražírně. Kdy jsou tyto dva druhy kávy společně smíchány ještě před samotným pražením, a to s cílem spojit dva rozdílné druhy a získat jejich nekyselou chuť.
  Tato káva Pareto, je hořká káva, vhodná pro přípravu pravé turecké kávy a také do kávovarů pro přípravu překapávané kávy. 

  Prodejní cena: 450 Kč za malé 250g balení nebo 650 Kč za velké 500g balení. 

 4. CUBA SERRANO - Jedná se o čistou, jedno druhovou kávu ARABICA. Tato káva pochází z vybraných malých farem Kuby, kde se sklizeň provádí výhradně ručním malosběrem. Jelikož je Kuba zemí doutníků, pak nikoho nepřekvapí, že se tato chuť i výrazně promítá do tónů této kávy.
  V šálku tedy můžeš nalézt minimální kyselost, plné tělo a v chuti i vůni ucítíš tabák, obilí, oříšky a kakao. Je ideální pro přípravu Espressa.

  Prodejní cena: 450 Kč za malé 250g balení nebo 650 Kč za velké 500g balení. 


Pokud ještě nemáš nárok na kávu ZDARMA (dle VOP podmínek), pak si zatím můžeš kávu průběžně nakupovat ...i těmito objednávkami přispíváš na projekt POHLEDNICE pro AFRIKU. 

Jak si tedy zakoupit vybranou kávu?

Stačí nám zaslat E-mail: info@psforyou.cz 
Do předmětu E-mailu uveď: Káva
A napiš: Název kávy a gramáž (250g nebo 500g)
A na náš Klubový bankovní účet zaplať uvedenou cenu.
Jako Var. Symbol vždy použij číslo svého mobilu.

*Uvedené ceny jsou konečné - náklady za dopravu a balné hradí Kávový klub FreeCoffee.