en

Registrace do FHG

Projekt je určen pro lidi, kteří hledají a přemýšlejí nad novými možnostmi, jak ochránit volné peníze před inflací. Ne každý chápe kryptoměny. Ne každý chce obchodovat na burze s komodity. Ne každý chce nakupovat akcie či vládní dluhopisy. Ne každý má čas čekat 20-30 let, než se mu investice vrátí. A ne každý investor má dostatek peněz na to, aby si zakoupil celý dům či byt, aby jej mohl pronajímat a profitovat z něj.

A proto vznikl náš Africký PODÍLOVÝ projekt FHG Financial Help Group.
Zvolili jsme formu DRUŽSTEVNÍHO PODNIKÁNÍ, tedy každý člověk si může zakoupit Podílový certifikát a tím se stává spolumajitelem celého projektu FHG. Za prodané Podíly kupujeme velmi rentabilní a výnosné komodity. A dosažený zisk si všichni majitelé Podílových certifikátů rozdělují mezi sebe. Každý podílník si tak díky účasti v FHG zajišťuje a buduje velmi zajímavý pasivní příjem. 


A zároveň můžeme být na sebe patřičně hrdí, protože nákupem PODÍLOVÝCH CERTIFIKÁTŮ pomáháme lidem v Keni při rozvoji jejich podnikání. A díky tomu mohou místní živnostníci a podnikatelé expandovat a zaměstnávat ještě více lidí, vydělávat více peněz a zabezpečit tak jídlo a vzdělání svým rodinám a dětem.

Soukromá uzavřená PODÍLOVÁ skupina. FB skupina FHG Financial Help Group.