Alagenex

Petr Schuska

Manager

Úvodem chci poděkovat společnosti Alagenex life s.r.o. za to, že jsem mohl poznat jak tuto společnost, tak její úžasné produkty.

Díky osobní zkušenosti jsem se přesvědčil o vysoké kvalitě a účinnosti produktů, které mi pomohly vyřešit mnohaleté zdravotní problémy, které jsem jako onkologický pacient s rakovinou kostní dřeně měl.

Proto jsem se rozhodl začít se společností Alagenex life s.r.o. obchodně spolupracovat a jejich produkty aktivně prezentovat a šířit povědomí o tomto úžasném československém a zároveň vědeckém objevu jménem ALAPTID. Jsem velmi hrdý na to, že můžu tyto produkty šířit doslova do celého světa.

Přidej se i ty.
A úspěch máš zajištěn.

O produkty a spolupráci s naší společností je opravdu velký zájem. O tom svědčí nejen můj tým, který po půl roce práce čítá více jak 500 členů, ale také to, že mnoha jednotlivcům z těchto členů jsem již pomohl k úspěšnému a rychlému kariérnímu růstu. 

Já osobně mám ve svém týmu již více jak 100 úspěšných PARTNERŮ, několik desítek CONSULTANTŮ a dokonce již i několik MANAGERŮ, kteří jsou na stejných kariérních pozicích jako já. A to vše za pouhých osm měsíců práce. Naší úžasné firmě jsem za tuto krátkou dobu pomohl vytvořit obrat přesahující 204 200 EUR/5,4 mil Kč.

TO JSOU JEN ZÁKLADNÍ DŮKAZY a INFORMACE, ŽE TENTO PROJEKT JE TÍM, CO JSI AŽ DO TEĎ HLEDAL!

PŘIDEJ SE DO MÉHO TÝMU.

Díky mé pomoci budeš patřit mezi úspěšné i Ty!

Při svém prvním nákupu zadej tento kód, a získáš slevu ve výši 15% ... ZJP8-E54A

Registrační link do mého týmu:
https://life.alagenex.com/register?invite_token=LGJRMAUEHB1X7XIY