Alagenex life s.r.o.

Petr Schuska

Manager Alagenex life

Úvodem chci poděkovat společnosti Alagenex life s.r.o. za to, že jsem mohl poznat jak tuto společnost, tak její úžasné produkty.

Díky osobní zkušenosti jsem se přesvědčil o vysoké kvalitě a účinnosti produktů, které mi pomohly vyřešit mnohaleté zdravotní problémy, které jsem jako onkologický pacient s rakovinou kostní dřeně měl.

Proto jsem se rozhodl začít se společností Alagenex life s.r.o. obchodně spolupracovat a jejich produkty aktivně prezentovat a šířit povědomí o tomto úžasném československém a zároveň vědeckém objevu jménem ALAPTID. Jsem velmi hrdý na to, že můžu tyto produkty šířit doslova do celého světa.

Přidej se i ty.
A úspěch máš zajištěn.

O produkty a spolupráci s naší společností je opravdu velký zájem. O tom svědčí nejen můj tým, který má nyní již více jak 700 členů, ale také to, že mnoha jednotlivcům z těchto členů jsem již pomohl vyřešit nejen jejich zdravotní problémy, ale také k úspěšnému a rychlému kariérnímu růstu. 

Já osobně mám ve svém týmu velice mnoho úspěšných PARTNERŮ, několik desítek CONSULTANTŮ a dokonce již i několik MANAGERŮ, kteří jsou na stejných kariérních pozicích jako já. Což je úžasné, protože tato firma my vyplácí provize i za ty členy, kteří dosáhli stejné pozice jako já. A to se jen tak u jiných firem nevidí. 

Manažerské pozice jsem dosáhl již po třech měsících. A firmě jsme spolu s mým týmem vytvořili obrat přesahující již 387 750 EUR/9,5 mil Kč. A díky úžasnému a štědrému marketingu jsem si již první rok vydělal nejen neuvěřitelné peníze, ale zároveň jsem si vytvořil a vybudoval obchodní síť čítající více jako 1.140 klientů, a tento vybudovaný tým mi každý měsíc generuje úžasný pasivní příjmy... větší, než kolik člověk vydělá v klasickém zaměstnání. A nesmím zapomenout na roční bonus ...kdy se naše firma s aktivními členy podělí % obrat ze všech obchodů, které se za rok uskutečnili. 

TO JSOU JEN ZÁKLADNÍ DŮKAZY a INFORMACE, ŽE TENTO PROJEKT JE TÍM, CO JSI AŽ DO TEĎ HLEDAL!

PŘIDEJ SE DO MÉHO TÝMU.

Rád ti pomůžu nastartovat i tvou kariéru ...stejně jako jsem pomohl desítkám členů mého týmu. Proto vím, že i Ty můžeš být s mojí pomocí úspěšný!