POHLEDNICE pro AFRIKU

Humanitarian aid for Africa 

Moc si přeji, abyste se i vy po přečtení těchto řádků zapojili do mého vlastního charitativního a úžasného sponzorského projektu POHLEDNICE pro AFRIKU. Budete tak mít čest a možnost, společně se mnou, se starat a podporovat děti v Africe. Navíc s jistotou, že vaše darované prostředky půjdou na konkrétní dobrou věc a přímo tam, kam mají být použity.

Ve svém životě jsem se rozhodl udělat radikální změny a udělat ještě něco mnohem většího a důležitějšího (a asi i šílenějšího), než jen na dálku někam posílat peníze. Proto jsem se rozhodl, že se do Afriky osobně přestěhuji a budu zde žít a pomáhat a starat se o děti. A vy u toho můžete být se mnou.

JAK TENTO "šílený" NÁPAD VZNIKL?

Jak se můžete dočíst v mém příběhu o rakovině kostní dřeně, měl jsem být již dávno mrtvý. Ale život a Bůh, zdá se, má trochu jiné plány. Takže se mi do cesty dostala možnost nejen svůj život zachránit, ale i spolupracovat se společností Alagenex life. Což je Slovenská společnost, zabývající se regenerací buněk. No a díky kompletní regeneraci buněk, se vám prostě vyřeší všechny další zdravotní problémy. A tak jsem se mohl vrátit zpět do života! www.alagenex.com 

Proto jsem začal s touto společností spolupracovat a dnes v této firmě patřím mezi nejúspěšnější manažery.
Pokud vás to víc zajímá a chce slyšet víc konkrétních informací, tak zde máte mé video-stačí kliknout.
Takže když už se to všechno tak skvěle a úspěšně rozjelo a začalo se mi dařit, rozhodl jsem se, že bych měl nějak poděkovat za vše dobré, co se mi v životě stalo. A tak jsem se rozhodl začít pomáhat dětem v Africe a spustit tento svůj projekt POHLEDNICE pro AFRIKU.

V Africe chci otevřít výživovou poradnu s produkty této naší společnosti, kde díky i vašim finančním darům, budu moci pomáhat nemocným dětem, které zde trpí mnoha zdravotními problémy ...od malárie, tyfu, cukrovky a bércových vředů až po HIV. A to vše navíc podtrženo značnou podvýživou, brutalitou a obchodováním a zneužíváním dětí konče.

Přímo z Afriky vám budu pravidelně zasílat video pozdravy a budete moci číst můj cestovní deník. To vše v mé soukromé uzavřené FB skupině s názvem POHLEDNICE pro AFRIKU. 


CHCETE MÉ DOBRODRUŽSTVÍ PROŽÍVAT SPOLEČNĚ SE MNOU? 

Jak na to? Přidejte si mne na FB do přátel a napište mi na messenger zprávu, abych vás přidal do této mé uzavřené soukromé skupiny. Nebo kontaktujte svého přítele na FB, který vám o tomto projektu řekl, aby vás do této skupiny, POHLEDNICE pro AFRIKU, mohl pozvat.

JAK MŮŽETE TENTO PROJEKT PODPOROVAT?

Můžete to dělat těmito způsoby:

1) Jednorázově nebo pravidelně nám můžete přispět a poslat libovolnou částku, dle vašich možností. Celá tato částka bude použita na přímé financování dětí a našich projektů zde v Africe.


2) Můžete nám také zasílat humanitární balíčky aktuálně potřebných věcí. Daný seznam či akutní potřeby budu vždy zveřejňovat přímo do soukromé FB skupiny POHLEDNICE pro AFRIKU. Prosím vás, abyste nám balíčky neposílali přímo do Afriky, ale nejdříve mne kontaktujte, abych vám řekl aktuální seznam potřebných věcí. Ty pak následně budete posílat mé kamarádce Markétě Mikeškové, která vždy zajistí, aby byl balíček správně zabalen a odeslán, dle kritérií Africké vlády. 


3) Děti v Africe a můj pobyt zde, můžete podpořit také tím, že se zdarma zaregistrujete přes můj registrační link do firmy Alagenex life. A zde si každý měsíc nebo občas, nakoupíte nějaký kosmetický nebo výživový produkt z jejich nabídky. Firma se zabývá regenerací buněk a péčí o komplexní zdraví. Díky tomuto nákupu mi vznikne u firmy nárok na odměnu z vaší objednávky a já tyto peníze, v plné výši, následně opět použiji pro podporu dětí a financování mého projektu. Registraci do Alagenex life uděláte přes tento odkaz. Pokud chcete vědět víc, pak vám doporučuji si pročíst můj příběh a také přímo odkaz na Alagenex na tomto mém webu.


4) A pokud nás chcete podporovat co nejvíce a zároveň z toho vytěžit co nejvíce pro sebe, pak vám doporučuji si přečíst můj odkaz a informace o Podílových listech. Věřím, že tato možnost vás určitě nadchne. 


CO VŠE DĚTI POTŘEBUJÍ KOUPIT a ZAJISTIT:

Kromě zájmu a lásky, také finance na školné, uniformy do škol, které jsou povinné. Také denní běžné oblečení, matračky na spaní a postele, učebnice a sešity, písánky a omalovánky pro 1-3 stupeň. Boty, pyžama, kraťasy, trička. Pastelky, tužky, pera, pexesa, deskové hry, jízdní kola, balóny a jiné hračky a sportovní vybavení. atd. atd. JE TOHO MRAKY co opravdu potřebují a to hlavně pravidelně a z dlouhodobého hlediska.


Například starší děti v našem projektu potřebují pořídit nějaký mobil, pomocí kterého budou schopny komunikovat jak s námi, tak s úřady. Navíc mobil (SIM karta či telefonní číslo) v Africe funguje a nahrazuje platební kartu a identifikaci. Musíte si uvědomit, že děti vozíme i více jak 300 km do vzdálených škol, a jiným způsobem, než přes SMS nám nemohou dát vědět, že něco potřebují, nebo že se jim něco stalo. A navíc, díky mobilu, jim můžeme poslat peníze v případě nutnosti.


CO TEDY ZÍSKÁTE JAKO ČLEN NAŠÍ KOMUNITY?

Za každý svůj finanční dar nebo investici, obdržíte ePohlednici s pozdravem z Afriky. Pomůžete tak zlepšit život všech našich dětí a zabezpečit jim mnoho potřebných věcí. A za to vám patří mé velké poděkování a díky.

REGISTRACE do projektu POHLEDNICE pro AFRIKU:

Pokud se chcete do našeho projektu zapojit nebo nás alespoň na naší cestě sledovat, tak se prosím zaregistrujte do tohoto sponzorského a humanitárního projektu: POHLEDNICE pro AFRIKU. K registraci využijte našeho formuláře, který máme na našem webu.
Pro registraci stačí kliknout zde!

Ještě jednou vám děkuji, a vítám vás v projektu POHLEDNICE pro AFRIKU.