Afrika

Humanitarian aid for Africa 

Moc si přeji, abyste se i vy po přečtení těchto řádků zapojili do mého vlastního charitativního a úžasného sponzorského projektu POHLEDNICE pro AFRIKU. Budete tak mít čest a možnost, společně se mnou, se starat a podporovat děti v Africe. Navíc s jistotou, že vaše darované prostředky půjdou na konkrétní dobrou věc a přímo tam, kam mají být použity.

Ve svém životě jsem se rozhodl udělat radikální změny a udělat ještě něco mnohem většího a důležitějšího (a asi i šílenějšího), než jen na dálku někam posílat peníze. Proto jsem se rozhodl, že se do Afriky osobně přestěhuji a budu zde žít a pomáhat a starat se o děti. A vy můžete být při tom!

JAK TENTO "šílený" NÁPAD VZNIKL?
Jak se můžete dočíst v mém příběhu o rakovině kostní dřeně, měl jsem být již dávno mrtvý. Ale život a Bůh, zdá se, má trochu jiné plány. Takže se mi do cesty dostala možnost nejen svůj život zachránit, ale i spolupracovat se společností Alagenex life. Což je Slovenská společnost, zabývající se regenerací buněk. No a díky kompletní regeneraci buněk, se vám prostě vyřeší všechny další zdravotní problémy. A tak jsem se mohl vrátit zpět do života! www.alagenex.com 

Proto jsem začal s touto společností spolupracovat a dnes v této firmě patřím mezi nejúspěšnější manažery.
Pokud vás to víc zajímá a chce slyšet víc konkrétních informací, tak zde máte mé video-stačí kliknout.
Takže když už se to všechno tak skvěle a úspěšně rozjelo a začalo se mi dařit, rozhodl jsem se, že bych měl nějak poděkovat za vše dobré, co se mi v životě stalo. A tak jsem se rozhodl začít pomáhat dětem v Africe a spustit tento svůj projekt POHLEDNICE pro AFRIKU.

V Africe chci otevřít výživovou poradnu s produkty této naší společnosti, kde díky i vašim finančním darům, budu moci pomáhat nemocným dětem, které zde trpí mnoha zdravotními problémy ...od malárie, tyfu, cukrovky a bércových vředů až po HIV. A to vše navíc podtrženo značnou podvýživou, brutalitou a obchodováním a zneužíváním dětí konče.

Přímo z Afriky vám budu pravidelně zasílat video pozdravy a budete moci číst můj cestovní deník. To vše v mé soukromé uzavřené FB skupině s názvem POHLEDNICE pro AFRIKU. 

CHCETE MÉ DOBRODRUŽSTVÍ PROŽÍVAT SPOLEČNĚ SE MNOU? 

Jak na to? Přidejte si mne na FB do přátel a napište mi na messenger zprávu, abych vás přidal do této mé uzavřené soukromé skupiny. Nebo kontaktujte svého přítele na FB, který vám o tomto projektu řekl, aby vás do této skupiny, POHLEDNICE pro AFRIKU, mohl pozvat.


JAK MŮŽETE TENTO PROJEKT PODPOROVAT?
To můžete dělat čtyřmi způsoby:
1) Každý měsíc si za 490 Kč zakoupíte elektronickou POHLEDNICI, kterou vám zašlu na váš Messenger.
2) Můžete také zasílat humanitární balíčky aktuálně potřebných věcí.
3) Můžete se také zaregistrovat do mého týmu ve firmě Alagenex life. A zde si každý měsíc nakoupíte nějaký kosmetický nebo výživový produkt. Díky tomuto nákupu mi vznikne u firmy nárok na odměnu a já tyto peníze následně opět použiji pro podporu dětí a celého projektu.

Registrační link získáte buď od svého kamaráda, který vám o tomto projektu a webu řekl, nebo pokud žádného takového registrovaného známého nemáte, tak se můžete registrovat přímo pode mne. Link je zde:

4) BENEFIT pro členy projektu POHLEDNICE pro AFRIKU:
Bude mi ctí, pokud se rozhodnete a osobně mě v Africe v Keni navštívíte. Během dvanácti dnů zažijete skutečné dobrodružství s nádechem bushcraft akce. Navštívíte mé přátele v Masajské vesnici. Ochutnáte domorodé speciality a přespíte v tradičních domorodých chýších. Projdete se po buši a zažijete a uvidíte místa a věci, které vám nikdy žádná cestovka nenabídne. To vše s česky mluvícím průvodcem. Ubytováni budete přímo u mě v mém domě s pitnou vodou, elektřinou a kvalitním jídlem. Samozřejmě vás vyzvednu na letišti a také vás tam i doprovodím, až budete odlétat.
Celé toto dobrodružství můžete zažít pouze za 15 000 Kč na osobu a zahrnuje vše výše uvedené.
(V ceně není letenka, která stojí cca 13 000 Kč, ani vízum, které stojí 1 500 Kč).

CO VŠE DĚTI POTŘEBUJÍ KOUPIT a ZAJISTIT:
Tak kromě zájmu a lásky, také finance na školné, uniformy do škol, které jsou povinné. Také denní běžné oblečení, matračky na spaní a postele, učebnice a sešity, písánky a omalovánky pro 1-3 stupeň. Boty, pyžama, kraťasy, trička. Pastelky, tužky, pera, pexesa, deskové hry, jízdní kola, balóny a jiné hračky a sportovní vybavení. atd. atd. JE TOHO MRAKY co opravdu potřebují a to hlavně pravidelně a z dlouhodobého hlediska.

Bohužel je zde jedna komplikace. Vše, co pošlete z ČR do Afriky, musí projít Celní kontrolou. A to sebou nese vysoké riziko drobných krádeží zaslaných cenných věcí, a druhou komplikací je to, že se vše cenově odhaduje a veškeré zaslané zboží se musí proclít téměř 100% daní. Proto je nejvýhodnější a nejlepší poslat přímo peníze a všechny věci nakupovat přímo na místě.
Možná vás to překvapí, ale v Keni a po celé Africe jsou obrovské nákupní domy, které provozují Německé a Indické společnosti. Navíc ve vysoké kvalitě a mnohdy za nižší ceny, než máme zde v ČR.

MOŽNÁ VÁS ZAJÍMÁ AKTUÁLNÍ TÉMA COVID-19 vs. AFRIKA.
Situace v Keni je taková, že zde lidé žijí úplně v pohodě normálním životem. Žádný covid-19 natož jeho mutace zde není. Nemocnice jsou naprosto prázdné. Děti chodí normálně do škol. Jsou otevřená kina, obchody, restaurace atd. Platí pouze zákaz nočního vycházení. Roušky skoro nikdo nenosí a vakcínu zde nikdo nechce. A to ani Africká vláda, která již před rokem poukázala na podvody s PCR testy ...a proto byla Afrika označena jako nepřítel EU a je dána na Černou listinu nebezpečných zemí.

CO TEDY ZÍSKÁTE JAKO ČLEN NAŠÍ KOMUNITY?

Každou zakoupenou ePOHLEDNICÍ za 490 Kč pomůžete zlepšit život všech našich dětí a zabezpečit jim mnoho potřebných věcí. A za to vám patří mé velké poděkování a díky.

CHCETE DĚLAT VÍC?
Můžete tento projekt nejen sponzorovat, ale také se zapojit do jeho šíření. Za tuto záslužnou propagaci, vás velice rád odměním. V tomto projektu tedy můžete i obchodně spolupracovat a vydělávat si velice zajímavé peníze. Pokud vás zajímá i tato možnost, tak mi prosím napište přes Messenger nebo E-mail, a já vám o této možnosti rád řeknu víc.