Charity project PS For You

Charity project PS For You 

Humanitární projekty a různé charity či dobrovolníci mají pro mě nepochopitelný smysl své práce. Donekonečna, stále a stále dokola, běhat jako myš v bludném kruhu. Dávat dárky a dary a oblečení a peníze potřebným ... a učinit tak tyto obdarovávané lidi závislými na sociální a finanční podpoře bohatých jedinců.

"Není ale lepší naučit člověka chytat ryby, než mu je donekonečna chytat"?

A tohle se stalo mojí hlavní a nosnou myšlenkou pro můj projekt.
Ano, děti v Africe skutečně umírají hlady. Opravdu nemají jídlo ani oblečení ani hračky, školní vybavení a pomůcky, které mají děti v Evropě. Školní docházku jim musí hradit rodiče - asi 1.000 Kč měsíčně - což při průměrném příjmu 50 Kč na den, jde jen velice těžko. A sotva to pokryje výdaje za jídlo. A proto je v Africe tolik nevzdělaných lidí. A to nemluvíme o majetku, kdy 80% populace z 50 000 000 obyvatelstva Keni, jsou lidé žijící na pokraji totální chudoby...

...Což ale neznamená, že tito chudí lidé by se nechtěli mít také dobře. Také by chtěli bydlet v krásných domech nebo bytech. Mít možnost pít pitnou vodu přímo z vodovodu. Oprat si oblečení v pračce. Dát si teplou sprchu. Usínat a nebát se, kdo vás okrade nebo znásilní. Jezdit v pěkných a nových autech. Jezdit s rodinou na dovolenou k moři. Koupit si nový mobil za 18.000 Kč (což je jejich roční plat) a mít možnost vyhazovat do popelnic nesnězené jídlo, co už nikdo nechce. Kupovat si zbytečné hračky a blbosti. Chodit do kina a prostě jen tak, utrácet peníze a nemuset se starat, za co a jak dnes nakrmím svou rodinu.

Chápu, že se to docela blbě poslouchá. Jenže je to skutečně tak. Aby 20% světové populace "té lepší a vyspělejší" části lidstva (Evropané a Američané) mohli žít svůj život v poklidu a blahobytu, musí bohužel 80% lidí žít v naprosté chudobě. Tak je totiž tento svět řízen. Vždyť těch 20% spokojených lidí, spotřebovává a užívá 80% veškerých technologií a energií, které se na této planetě vytěží a zpracuje.

Pokud by se tyto vymoženosti a blahobyt rozšířili i do zemí třetího světa ... a umožnilo se i těmto chudým lidem užívat si stejných vymožeností a služeb a technologií ... naše země by byla okamžitě přetížena a došlo by k ekonomickému a ekologickému kolapsu.

Jsou tedy dvě varianty jak k této problematice přistupovat:
a) Nechat se vtáhnout do politických her a cítit se "provinile" a následně tyto jedince zvát, aby se přestěhovali do Evropy. Nebo případně donekonečna posílat humanitární balíčky a peníze, které stejně nepřijdou tam, kam mají.
Nebo za b) Krátkodobě finančně podpořit konkrétní projekt s konkrétním zaměřením, který má jediný cíl a smysl. Naučit tyto chudé a nevzdělané lidi soběstačnosti, dát jim motivaci, práci a peníze, aby se vlastní pílí a vlastní prací dostali mezi 20% těch lidí, kteří žijí tak nějak - spokojeným způsobem života, bez nervů a strachu.

A toto je můj cíl a můj projekt. Pomoci vybudovat pracovní pozice a umožnit těm, kdo chtějí ...aby měli alespoň tolik, aby zabezpečili svou rodinu a měli se dle místních poměrů dobře. Aby mohli dát budoucnost svým dětem a naučit je myslet naprosto jinak, než jak je tomu do teď. 

Ve svém životě jsem se rozhodl udělat radikální změny a udělat ještě něco mnohem většího a důležitějšího (a asi i šílenějšího), než jen na dálku někam posílat peníze. Proto jsem se rozhodl, že se do Afriky osobně přestěhuji a budu zde žít a pomáhat a starat se o děti. A vy u toho můžete být se mnou.

JAK TENTO "šílený" NÁPAD VZNIKL?

Jak se můžete dočíst v mém příběhu o rakovině kostní dřeně, měl jsem být již dávno mrtvý. Ale život a Bůh, zdá se, má trochu jiné plány. Takže se mi do cesty dostala možnost nejen svůj život zachránit, ale i spolupracovat se společností Alagenex life. Což je Slovenská společnost, zabývající se regenerací buněk. No a díky kompletní regeneraci buněk, se vám prostě vyřeší všechny další zdravotní problémy. A tak jsem se mohl vrátit zpět do života! 

Proto jsem začal s touto společností spolupracovat a dnes v této firmě patřím mezi nejúspěšnější manažery.
Pokud vás to víc zajímá a chcete slyšet víc konkrétních informací, tak zde máte mé video-stačí kliknout.
Takže když už se to všechno tak skvěle a úspěšně rozjelo a začalo se mi dařit, rozhodl jsem se, že bych měl nějak poděkovat za vše dobré, co se mi v životě stalo. A tak jsem se rozhodl začít pomáhat v Africe a spustil jsem tento svůj projekt.

V Africe chci otevřít výživovou poradnu s produkty této naší společnosti, kde díky i vašim finančním darům, budu moci pomáhat nemocným dětem, které zde trpí mnoha zdravotními problémy ...od malárie, tyfu, cukrovky a bércových vředů až po HIV. A to vše navíc podtrženo značnou podvýživou, brutalitou a obchodováním a zneužíváním dětí konče.

Přímo z Afriky vám budu pravidelně zasílat video pozdravy a budete moci číst můj cestovní deník. To vše v mé soukromé uzavřené FB skupině s názvem POHLEDNICE pro AFRIKU. 


CHCETE MÉ DOBRODRUŽSTVÍ PROŽÍVAT SPOLEČNĚ SE MNOU? 

Jak na to? Přidejte si mne na FB do přátel a napište mi na messenger zprávu, abych vás přidal do této mé uzavřené soukromé skupiny. Nebo kontaktujte svého přítele na FB, který vám o tomto projektu řekl, abych vás do této skupiny, POHLEDNICE pro AFRIKU, mohl pozvat.

JAK MŮŽETE TENTO PROJEKT PODPOROVAT?

Můžete to dělat těmito způsoby:

1) Můžete mi darovat libovolnou finanční částku ... i hloupých 200 Kč zde dokáží dělat zázraky. A já vám slibuji, že tyto vaše peníze budou použity na konkrétní projekt, který dá lidem práci a má smysl a budoucnost.

2) Nebo se zdarma zaregistrujete přes můj registrační link do firmy Alagenex life. Firma se zabývá regenerací buněk a péčí o komplexní zdraví. Já jejich produkty používám pro místní děti a nemocné lidi, kteří utrpěli úraz či popáleninu a nebo onemocněli malárií. Výsledky s těmito produkty máme úžasné! A vřele vám doporučuji jejich vyzkoušení a každodenní používání.

Firma Alagenex life mi za každý váš nákup zašle odměnu, a já tyto peníze v plné výši následně opět použiji pro podporu dětí a financování mého projektu zde v Africe.

Registraci do Alagenex life uděláte přes TENTO ODKAZ. Pokud chcete vědět víc, pak vám doporučuji si pročíst můj příběh a také přímo odkaz na Alagenex na tomto mém webu.

Jeden z mnoha úžasných příběhů, které jsem měl tu čest prožít a vidět na vlastní oči. Účinky Regeneračního gelu od firmy Alagenex life jsou naprosto úžasné.

Chlapec jménem Byron. Má 17 let a utrpěl hodně vážnou popáleninu ze zadní strany nohy. Jeho Česká patronka Radka, která zde také žije, se o něj odmítla postarat nebyla ochotná finančně ani fyzicky pomoct a nohu řádně ošetřit a postarat se o něj. Vzhledem ke katastrofálním hygienickým a nedostačujícím lékařským úkonům hrozilo zanícení rány a pravděpodobně následně i amputace nohy. 

Po třech týdnech od prvního nanesení Regeneračního gelu, je Byron úplně v pořádku. A již začal znovu sportovat, běhat a hrát fotbal ve svém školním týmu. Jsem šťastný, že jsem mu mohl pomoct a možná i zachránit jeho budoucnost a život.

I Love You ...Alagenex life.