Charity project PS For You

Charity project PS For You 

Můj život v Africe

Jelikož se Afrika stala mým domovem, rozhodl jsem se že zde budu lidem a především dětem pomáhat. Popisovat a vysvětlovat ti jak zde lidé žijí je dosti složité a komplikované a bylo by to na mnoho hodin povídání. Když jsem přijel do Afriky, zjistil jsem, že 90% všeho co jsem o Africe slyšel, byly pohádky a nebo pomluvy. A realita je úplně jiná, než si člověk dokáže představit a pochopit.

Afričané jsou prostě svobodní lidé a národ. Jejich uvažování a jednání je naprosto rozdílné od toho Evropského nebo Amerického způsobu života. Zatím co my Evropani máme na rukou hodinky a řídíme se řádem a systémem, Afričanům se tak nějak podařilo žít tak, že hodinky nepotřebují, protože oni mají čas.

Co se života týká, představ si, že by ses právě teď, dokázal vrátit v čase o 30 let. Jak by vypadal svět kolem tebe? A jaký by byl tvůj život? Rozhodně pomalejší!!! Pohodové tempo a tím i méně stresu a nervozity. Technologie a vymoženosti 21.století bys neměl. Lidé v práci by si neposílali emaily a netrávili by drtivou většinu svého života na Facebooku, ale trávili by ho tak, jako já své dětství ...tedy venku, s kamarády, při sportovních činnostech a prostě dělání kravin. ...tak tohle je Afrika.

Samozřejmě s tím rozdílem, že nějaké ty moderní technologie a vybavení dorazili i sem. Takže to není až tak velký hardcore, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ale i tak se zde člověk musí naučit žít s výpadky nebo absencí elektřiny. Pomalým internetem. Nedostatkem vody. Špatnou hygienou a špínou. Chudobou. Hladem a nemocemi, které Evropané už vůbec neznají.

A proto jsem se rozhodl odejít právě sem. Protože jak se můžeš dočíst v mém příběhu o rakovině kostní dřeně, měl jsem být již dávno mrtvý. Ale život a Bůh, zdá se, má trochu jiné plány. Takže se mi do cesty dostala možnost nejen svůj život zachránit, ale i spolupracovat se společností Alagenex life. Což je Slovenská společnost, zabývající se regenerací buněk. No a díky kompletní regeneraci buněk, se vám prostě vyřeší všechny další zdravotní problémy. A tak jsem se mohl vrátit zpět do života! 

Proto jsem začal s touto společností spolupracovat a dnes v této firmě patřím mezi nejúspěšnější manažery.
Pokud vás to víc zajímá a chcete slyšet víc konkrétních informací, tak zde máte mé video-stačí kliknout.
Takže když už se to všechno tak skvěle a úspěšně rozjelo a začalo se mi dařit, rozhodl jsem se, že bych měl nějak poděkovat za vše dobré, co se mi v životě stalo. A tak jsem se rozhodl začít pomáhat v Africe a spustil jsem tento svůj projekt.

V Africe jsem otevřel výživovou poradnu s produkty této společnosti Alagenex life. A musím říct, že výsledky jsou úžasné. Produkty neuvěřitelným způsobem pomáhají při malárii, tyfu, cukrovce a bércových vředech. Dodávají energii lidem s HIV. Odstraňují záněty a infekce a zachraňují dětem končetiny, které by se jinak museli amputovat. 

V Africe jsem také otevřel školu boxu pro dorost a dospělé. V mém domě jsem venku na pozemku vybudoval workout hřiště, které jsem vybavil trampolínou, hrazdou a boxérským pytlem. Trénuji zde dorost i dospělé a společně řádíme při aerobiku. Také jsem pro děti založil školní fotbalový klub. Koupil jsem jim vybavení a balóny a nechal ušít krásné dresy. Pětkrát v týdnu vstávám v 6:00 ráno a chodím během na místní fotbalové hřiště, kde následně jako instruktor trénuji zájemce o posilování a fitness cvičení.

Těm nejchudším rodinám pomáhám a dávám jim pitnou vodu zdarma. Několika dětem hradím školní docházku, která stojí 1.000 Kč měsíčně. Rozdávám jídlo. A také jsem finančně pomohl několika rodinám a založili jsme společně jejich nové byznysy. Například chov kuřat pro maso nebo vajíčka. Nebo šicí dílnu. Také jsem koupil motorku, která se používá jako místní taxi. Otevřel jsem dvě prodejny pizzerie a občerstvení, kde můžou za nadstandardní plat pracovat moji černí přátelé.  

Těch příležitostí a byznysů a možností jak finančně pomoci místním lidem je mnoho. Jenže tohle všechno se musí nějak financovat. A lidí, kteří mají srdce na pravém místě je zatraceně málo. Proto musím dělat několik MLM a marketingových a investičních projektů, které mi financují moje projekty zde v Africe.


CHCETE MÉ DOBRODRUŽSTVÍ PROŽÍVAT SPOLEČNĚ SE MNOU? 

Budu moc rád, pokud mi pomůžete založit a zrealizovat mnoho dalších živností, které mám nachystány a které potřebuji financovat pro místní lidi. Ovšem mám i takové projekty, které vám mohou vydělat opravdu zajímavé peníze. Tedy nemusí to být jen o dávání finančních darů, ale také o zhodnocení vašich peněz. 

JAK MŮŽETE TENTO PROJEKT PODPOROVAT?

Můžete to dělat těmito způsoby:
1) Můžete mi zaslat libovolný finanční dar. Číslo účtu máte uvedené níže na tomto webu.

2) Můžete se zdarma zaregistrovat přes můj registrační link do firmy Alagenex life. Výsledky s těmito produkty máme úžasné! A vřele vám doporučuji jejich vyzkoušení a každodenní používání.


Firma Alagenex life mi za každý váš nákup zašle odměnu, a já tyto peníze v plné výši následně opět použiji pro podporu dětí a financování mého projektu zde v Africe. Každý váš nákup tak pravděpodobně zachrání nebo minimálně prodlouží život nějakému hladovějícímu nebo nemocnému dítěti.

Registraci do Alagenex life uděláte přes TENTO ODKAZ. Pokud chcete vědět víc o Alagenex, pak vám doporučuji si pročíst můj příběh a také přímo odkaz na Alagenex na tomto mém webu.

3) Můžete se zapojit do kteréhokoliv z dalších projektů, popsaných na tomto mém webu.

4) Můžeme své peníze INVESTOVAT a PŮJČIT je formou ZÁPŮJČKY do mých Afrických projektů, které vám zhodnotí vaše peníze zajímavých úrokem. Tuto záležitost vyřizuje a zajišťuje pan Roman Balajka, který je zároveň mým obchodním partnerem a žije v ČR.

Jeden z mnoha úžasných příběhů, které jsem měl tu čest prožít a vidět na vlastní oči. Účinky Regeneračního gelu od firmy Alagenex life jsou naprosto úžasné.

Chlapec jménem Byron. Má 17 let a utrpěl hodně vážnou popáleninu ze zadní strany nohy. Jeho Česká patronka Radka, která zde také žije, se o něj odmítla postarat nebyla ochotná finančně ani fyzicky pomoct a nohu řádně ošetřit a postarat se o něj. Vzhledem ke katastrofálním hygienickým a nedostačujícím lékařským úkonům hrozilo zanícení rány a pravděpodobně následně i amputace nohy. 

Po třech týdnech od prvního nanesení Regeneračního gelu, je Byron úplně v pořádku. A již začal znovu sportovat, běhat a hrát fotbal ve svém školním týmu. Jsem šťastný, že jsem mu mohl pomoct a možná i zachránit jeho budoucnost a život.

I Love You ...Alagenex life.

Eventuálně budu moc rád za jakoukoliv finanční podporu či váš dar na č.účtu uvedené dole na tomto webu.